Tilsette i biblioteka

Eli Galtung Torsnes

Eli Galtung Torsnes

Bibliotekleiar, Jondal

E-post:
eli.torsnes@jondal.kommune.no
Tlf: 417 53 399

Merethe Gauden

Merethe Gauden

Bibliotekmedarbeidar, Jondal

E-post:
mergau@epost.kvam.no
Tlf.: 924 38 942

Else Marie Sandal

Else Marie Sandal

Biblioteksjef, Odda

E-post: else.marie.sandal@odda.kommune.no
Tlf: 53 65 42 80 / 975 58 487

Adriana Derdowska

Adriana Derdowska

Voksenbibliotekar, Odda

E-post: adriana.derdowska@odda.kommune.no
Tlf.: 53 65 42 80

Tone Beathe Solberg

Tone Beathe Solberg

Barnebibliotekar, Odda

E-post:
tone.solberg@odda.kommune.no
Tlf.: 53 65 42 80

Grete Årekol

Grete Årekol

Sekretær, Odda

E-post:
grete.aarekol@odda.kommune.no
Tlf: 53 65 42 80

Marit Graue

Marit Graue

Sekretær, Odda

E-post:
marit.graue@odda.kommune.no
Tlf: 53 65 42 80

Gunvor Øvregård

Gunvor Øvregård

Bibliotekansvarleg, Røldal filial

E-post:
gunvor.ovregard@odda.kommune.no
Tlf.: 53 65 48 87

Erika Alnæs

Erika Alnæs

Biblioteksjef, Ullensvang

E-post:
erika.alnes@ullensvang.herad.no
Tlf.: 53 67 15 77

Silje Lerøy

Silje Lerøy

Vikarierande biblioteksjef, Ullensvang

E-post:
sler@ullensvang.herad.no
Tlf: 53 67 15 77

Ingvild Kvestad

Ingvild Kvestad

Bibliotekar, Utne bibliotek

E-post:
ingvild.kvestad@ullensvang.herad.no
Tlf.: 900 51 647

Åslaug Eikrem Utne

Åslaug Eikrem Utne

Bibliotekar, vikar på Utne og Kinsarvik bibliotek

E-post:
aslaug.eikrem.utne@ullensvang.herad.no
Tlf.: 55 66 69 28